Zoeterwoude Voor Elkaar

Zoeterwoude Voor Elkaar

Title: Ik ben al actief

Description: Welke ondersteuning biedt Zoeterwoude Voor Elkaar actieve vrijwilligers?

"Ik ben al actief"

Je bent vrijwilliger bij Zoeterwoude Voor Elkaar. Wat fijn dat je iets voor je omgeving betekent.

Vrijwilligersbijeenkomsten en teamovereleggen

Eén keer per jaar organiseren we een bijeenkomst voor alle vrijwilligers die bij ons betrokken zijn. We delen dan nieuwtjes, ontwikkelingen en het is een mooie gelegenheid om andere vrijwilligers, waaronder bestuursleden, te leren kennen.

Nieuwsbrief Wist Je Dat

Al onze vrijwilligers ontvangen regelmatig de nieuwsbrief 'Wist Je Dat' via de e-mail. Hierin delen we o.a. nieuws en oproepen voor hulpvragen. Wil je helpen meedenken over de inhoud van 'Wist Je Dat' of heb je vragen of suggesties, we zijn heel nieuwsgierig. Laat het ons weten via bestuurZVE@outlook.com

Cursussen en training (scholing)

Hoe ga je om met iemand die vergeetachtig wordt of dementie heeft? Wat gebeurt er met iemand die rouwt? Zomaar wat vragen die boven kunnen borrelen tijdens jouw vrijwilligerswerk.

Heb je behoefte aan meer informatie over een bepaald onderwerp? Laat het ons weten via bestuurZVE@outlook.com. Jouw vraag kan bij meer mensen leven. We kunnen je in contact brengen met professionals of een korte cursus of training organiseren voor onze vrijwilligers.

Ondersteuning nodig?

Het is fijn om een vast aanspreekpunt te hebben. Loop je ergens tegenaan in je vrijwilligerswerk? Blijf er niet mee zitten. Bespreek je vraag met je coördinator. We zetten de aanspreekpunten voor je op een rij:

Je bent actief binnen:

  • Ondersteuning dorpsgenoten in Zoeterwoude-Dorp:

Neem contact op met Steunpunt Zoeterwoude-dorp:
Jos Hiel (coördinator Dorp), steunpuntZVE@outlook.com, 06 2346 6093

  • Ondersteuning dorpsgenoten in Zoeterwoude-Rijndijk:

Neem contact op met Steunpunt Zoeterwoude-Rijndijk:
Annet Vlasveld  (coördinator), steunpuntZVE@outlook.com, 071 542 5611

  • Binnen een Steunpunt:

Neem contact op met Jos Hiel (coördinator)

  • Bij Fietsmaatjes:

Neem contact op met Egbert Visser fietsmaatjeszoeterwoude.nl/contact/ of info@fietsmaatjeszoeterwoude.nl.

  • Je doet welzijnsbezoeken:

Neem contact op met Jos Hiel.